У черкаському дитсадку навчають ходити на лижах (ФОТО)

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 87 «Дельфін» заняття з фізичної культури проходять на свіжому повітрі, де вихованці закладу навчаються ходити на лижах, повідомляє “ВиЧерпно” з посиланням на Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

–  Особлива увага педагогічного колективу приділяється загартуванню дитячого організму в зимовий період. Ходьба на лижах доступна вже дітям молодшого дошкільного віку, – розповіла завідувач ДНЗ №87 «Дельфін» Тетяна  Аксьонова. – У зимовий період за наявності відповідної погоди ми проводимо як ходіння на лижах, так і катання на коньках, які зміцнюють здоров’я, сприяють всебічному фізичному розвитку, а ще вони високо оцінюються і як засіб активного відпочинку дошкільнят після занять у приміщенні.

Для активних занять на свіжому повітрі взимку у дошкільному закладі «Дельфін» створено спеціальну базу –  200 пар лиж, 100 пар 2-х полозових ковзанів та 150  фігурних  ковзанів.

За словами  інструктора з фізичної культури Ольги Совгирі, яка  навчає дітей ходити на лижах за програмою, старші та підготовчі групи цієї пори беруть на прогулянку лижі. Юні спортсмени отримують велике задоволення та користь від таких занять, які є також і профілактикою захворювання грипу.

Фото з “ВиЧерпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *