У Черкаському художньому музеї з нагоди свята покажуть картини сучасних київських художників

До 27-ї річниці Незалежності України Черкаський обласний художній музей спільно з Дирекцією художніх виставок Міністерства культури України презентує мистецькі твори з фондів Дирекції та роботи сучасних київських художників.

Цьогорічна виставка до Дня незалежності презентує свободу творчості через весь спектр жанрів і стилів образотворчого мистецтва – від реалізму в його класичній традиції до таємничого і символічного абстракціонізму, — пояснюють організатори.

Вона поєднала як видатних українських живописців (Гурін В. І., Ковтун В. І., Сидоренко В. Д., Сорока А. В. та ін.), так і сучасних київських художників. Мовою візуальних образів та конструкцій досконало передана краса української природи й внутрішній стан людини. У вишуканому колористичному розмаїтті з полотен постають образи, що транслюють різноманітні настрої та емоції – від сумних і ліричних до радісних та оптимістичних. Така поліваріантність та різнохарактерне прочитання віддзеркалюють багатство як українського образотворчого мистецтва, так і національної культури в цілому.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *