У черкаському музеї в’язали шкарпетки для бійців

У черкаському краєзнавчому музеї організували благодійну акцію “Зігрій солдата в зоні АТО”. Майстрині взялися в’язати  шкарпетки для бійців. До такого благодійного ремесла закликали долучитися всіх черкащан.

Серед тих, хто брав до рук спиці – і працівники музею.

– Хоч археологія і далека від такого рукоділля як в’язання спицями, однак ми завжди раді, якщо хоч чимось можемо допомогти нашим воїнам, – розповідає завідувач відділу археології черкаського краєзнавчого музею Лариса Сиволап. – Тому ми й організували акцію.

До такої благородної справи  міг долучитися кожен охочий, а хто ж досі не вмів в’язати, тих залюбки навчали. Також можна просто принести нитки.

– Коли ми в’яжемо з любов’ю та вірою на краще, то це не тільки фізично, а й морально потім зігріватиме бійців, коли в вони вдягатимуть ці шкарпетки, – зазначають організатори

Акцент роблять саме на шерстяних шкарпетках.

– Бійці вже самі кажуть, що найтепліше саме у шерстяних. А якщо вони ще і в’яжуться в ручну, то в них ще тепліше, – додає Лариса Сиволап.

blank

Акція довготривала. Шкарпетки збираються в’язати упродовж всього холодного сезону. Тож приносити нитки до музею можна увесь час.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *