У черкаському музеї відкрили виставку сучасного мистецтва

Художники, фотографи, майстри-професіонали та початківці представили свою творчість у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Насолодитися роботами 23 учасників різного віку прийшло понад півсотні містян. Мета митців – спровокувати черкасців на діалог із мистецтвом, один з одним та насамперед із самим собою,

Про це повідомляє “Про Все” з посиланням на “in.ck.ua”.

На розсуд глядачів митці представили натюрморти, пейзажі, абстракції на полотнах, а також гобелени. Гості мали змогу побачити і фотокартини, деякі з них зроблені у Берліні та США. Родзинкою відкриття став фрагмент вистави “Танго Марії” у виконанні  письменника Олексія Юріна та артистки Олени Передрій. Серед відвідувачів виставки, окрім досвідчених поціновувачів живопису та світлин, було багато дітей, молоді та студентів.

vystavka-suchasnogo-mystectva-dialogy-startuvala.12 (1)

 Такі виставки – одна з небагатьох можливостей художників та фотомитців заявити про себе у Черкасах – переконані організатори.

vystavka-suchasnogo-mystectva-dialogy-startuvala.12 (2)

– “Діалоги” насамперед тому, що мистецтво не залишає байдужим і провокує на діалоги, спілкування. Між художниками, людьми та в собі. Нині складно організовувати такі виставки, адже влада не достатньо підтримує мистецтво у Черкасах. Все доводиться робити своїми силами, – говорить художник Володимир Яковець.

vystavka-suchasnogo-mystectva-dialogy-startuvala.12 (3)

Виставка “Діалоги-7″ триватиме місяць у Краєзнавчому музеї, кожен охочий зможе безкоштовно побачити, яким є сучасне мистецтво.

vystavka-suchasnogo-mystectva-dialogy-startuvala.12 (4)vystavka-suchasnogo-mystectva-dialogy-startuvala.12 (5)

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *