У Черкаському національному пройде Форум Україна-НАТО

26 жовтня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні відбудеться Форум Україна-НАТО.

Інформує прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Північноатлантичний Альянс уперше за всі роки співробітництва України з НАТО відкрив свою дипломатичну місію в Києві. Представництво НАТО в Україні фактично об’єднало Офіс зв’язку НАТО та Центр інформації та документації НАТО під своїм лідерством.

На Форумі обговорюватимуться підсумки саміту НАТО у Варшаві, інформаційні аспекти партнерства між Україною та НАТО, євроатлантичні прагнення України.

Захід проводиться у рамках Річної національної програми співробітництва України з НАТО.

Серед гостей Форуму — Александер ВІННІКОВ, голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні; Віктор ЮЩЕНКО — Президент України (2005-2010 рр.), голова Наглядової ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Іван ЗАЄЦЬ — колишній глава Постійної делегації ВРУ у Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат України попередніх скликань; Сергій ДЖЕРДЖ — голова Громадської Ліги Україна-НАТО.

Представники ЗМІ запрошуються до участі в пленарному засіданні Форуму та до спілкування з А. ВІННІКОВИМ, головою Представництва НАТО в Україні; В.ЮЩЕНКОМ, Президентом України (2005-2010 рр.).

Початок реєстрації — 09:30 – 10:00 (НК № 1, 2-ий поверх, конференц-зал)

Пленарне засідання — 10:00 – 12:30 (НК № 1, 2-ий поверх, конференц-зал)

Інтерв’ю з В.Ющенком для Студ ТБ та обласних ЗМІ — 12.00 — 12.30 (НК № 1, 3-ій поверх, студія СтудТБ)

Тел. для довідок та акредитації — 096-633-72-54

Фото http://cdu.edu.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *