У Черкаському національному відкрили дитячий табір

1 червня у Міжнародний день захисту дітей відбулося урочисте відкриття щорічної зміни в приуніверситетському таборі «Дніпровська хвиля». Табір організовано для дітей та онуків працівників університету завдяки спільним зусиллям керівництва та профкому навчального закладу.

Повідомляє прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Святковий концерт відбувся на Університетській площі. Діти співали веселих українських пісень, розповідали вірші, танцювали та гралися, а дорослі висловлювали свої сподівання.

Ректор університету Олександр Черевко привітав зі святковим днем дітей та подякував профкому, колегам, вихователям і всім, хто спільними зусиллями щорічно сприяє організації «Дніпровської хвилі»:

— Я впевнений, коли б кожного з нас запитали, яке наше найбільше досягнення, кожен без вагань відповів би — діти. У таборі діти потрапляють у середовище, де працюють їхні батьки, знайомляться з вищим навчальним закладом, розважаються і розвиваються. Головне, щоб вони накопичили сили та нові знання на наступний навчальний рік.

Голова профкому ЧНУ Анатолій Стеценко розповів, що цьогоріч організатори підготували нову програму з цікавим та змістовним наповненням. А літня пора, за його словами, буде сприяти оздоровленню дітей і на березі Дніпра.

— Якщо діти будуть здорові та щасливі, то і їхні батьки будуть добре працювати, — з посмішкою наголосив Анатолій Іванович.

Вітальне слово від батьків сказали директор навчального-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний та заступник директора навчально-наукового інституту історії і філософії Світлана Гальченко.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *