У черкаському парку встановлять спортивно-мотузковий комплекс (ФОТО)

Замість мотузкової траси “Робін Гуд” у парку “Сосновий бір” з’явиться великий спортивно-мотузковий комплекс.  Про це у Facebook повідомив Микола Бондаренко, очільник КП “Дирекція парків”, пише in.ck.ua.u-cherkasah-zyavytsya-motuzkovyy-kompleks.12 (2)

Черкаська обласна федерація альпінізму та скелелазіння інвестує 200 000 гривень у створення спортивно-мотузкового комплексу в парку “Сосновий бір”. Договір про інвестиції вже підписали. u-cherkasah-zyavytsya-motuzkovyy-kompleks.12 (1)

Зараз у парку є мотузкова траса “Робін Гуд”. Але, за словами Миколи Бондаренка, орендарі, які її експлуатували, останніми роками не оновлювали її і не доглядали за трасою належним чином. В цьому році експлуатувати її стало небезпечно.u-cherkasah-zyavytsya-motuzkovyy-kompleks.12 (3)

Черкаська обласна федерація альпінізму та скелелазіння створить на місці траси “Робін Гуд” новий спортивно-мотузковий комплекс, який включатиме декілька трас для відвідувачів різного віку. Подібний комплекс вже працює у Дніпропетровську.

Черкаський спортивно-мотузковий парк обіцяють відкрити вже 1 травня.u-cherkasah-zyavytsya-motuzkovyy-kompleks.12

Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *