У черкаському виші згадали Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Героїв Небесної сотні згадували сьогодні у всіх інститутах та на факультетах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Про це пише “ІнфоМІСТ” з посиланням на сайт навчального закладу.8

У кожній навчальній аудиторії пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання. Згадували ті трагічні події, переглядаючи документальне відео, співаючи Гімн України та пісні Майдану.  7

Своїми спогадами поділилися викладачі та студенти, які були активними учасниками Революції Гідності. Згадали і учасників АТО, які й нині воюють на східному фронті. Адже понад п’ятдесят студентів, випускників Черкаського національного взяли зброю в руки і стали на захист Батьківщини.

На жаль, двоє з них, В’ячеслав Гага та Сергій Єпіфамов, віддали своє життя.1

За словами ректора університету Олександра Черевка, університетська громада завжди активно долучалася до державотворчих процесів.

– Роль студентства, молоді у боротьбі за незалежність України вирішальна, Активне студентство ніколи не стоїть осторонь, завжди на передовій. І впроваджуючи ідеали Майданів, і зі зброєю боронячи рідний край, і займаючись волонтерською та політичною діяльністю. Гадаю, що ці люди будуть справжніми громадянами незалежної України, її елітою, — переконаний він.

Фото з сайту ЧНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *