У черкаському виші фахівці з Німеччини та Австрії навчали студентів та викладачів

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького став місцем проведення міжнародного навчального семінара-моделювання для розбудови сучасного суспільства. Ініціатором заходу стали Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute, Австрія), Інститут міжнародних відносин (The Institute for Foreign & Cultural Relations, Німеччина) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Про це інформує “Про Все” з посиланням на прес-службу ЧНУ.

Семінар, що проходив упродовж трьох днів, дав змогу молодим ученим і викладачам ЧНУ та гостям ВНЗ ознайомитися з демократичними методами навчання, які використовуються у сфері європейської освіти.

2

У свою чергу студенти отримали можливість в ігровій формі детальніше познайомитися з основами європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства в ЄС.

200

Семінар-тренінг, що проводився фахівцями з Німеччини та Австрії, передбачав реальні дії учасників (зокрема, студентів) щодо формування власної позиції та захисту інтересів під час переговорів із метою отримання досконалішого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин.

5

Після закінчення семінару кожен із учасників отримав іменний сертифікат про участь у заході, а також особисту подяку від його іноземних організаторів.

500

Останні, до речі, висловили щире захоплення від співпраці з професорсько-викладацьким та студентським загалом ЧНУ. Подібної підготовки, за словами іноземних тренерів, їм не доводилося зустрічати в інших містах України!

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *