У черкаських аптеках розширюють перелік “доступних” ліків

У ході всеукраїнської селекторної наради Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що урядовці прораховують можливість розширення Програми “Доступні ліки” і введення в неї більш широкого спектру препаратів. Він також наголосив на тому, що Програму буде додатково профінансовано на 200 млн грн. На нараді перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль звітував про реалізацію Програми в нашій області.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Як зазначив Віталій Володимирович, кількість аптечних закладів, що є учасниками державної програми, поступово збільшується. На сьогодні лікарські засоби доступні вже в 265 місцях реалізації.

“Завдяки Програмі пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу, за наявності рецепту, можуть отримати необхідні препарати безкоштовно чи придбати з незначною доплатою, – зазначив перший заступник. – Перелік аптечних закладів розміщений на сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації та на сайті МОЗУ. Нині ж в області виписано вже більше 17 200 рецептів на відпуск лікарських засобів для підтримки більш, ніж 83 тисяч жителів Черкащини. Нагадаю, наша область отримала з Держбюджету на реалізацію Програми майже 16 млн грн. На сьогодні вже використано більше 4 млн грн.”, – розповідає Віталій Коваль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *