У черкаських закладах лікування дітей увімкнуть опалення

Сьогодні у лікувальних закладах Черкас, де перебувають малюки, може з’явитись опалення. Проект рішення про початок опалювального сезону у дитячій лікарні та пологових будинках міста у вівторок, 4 жовтня,  виноситиметься на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це інформує Черкаська міська рада.

Про це на ранковій нараді у міськвиконкому повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Надія Гетьман.

За її словами, це потрібно, аби убезпечити крихітних пацієнтів, організм яких є найбільш вразливими до негативних факторів зовнішньої середи, від погіршення стану їх здоров’я у зв’язку зі зниженням температури повітря. Адже за прогнозами синоптиків, вже із завтрашнього дня передбачається поступове похолодання. До того ж вже зараз, у зв’язку з низькими температурними показниками вночі,  у  приміщеннях та палатах дитячої лікарні та пологових будинках досить холодно.

Але все ж остаточне рішення щодо початку опалювального сезону у дитячих медичних закладах Черкас – за членами виконавчого комітету.

Фото xvatit.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *