У Черкаси повертається «Mapa Magic»

Тепер корисна для всіх містян система моніторингу громадського транспорту охопить не лише тролейбуси, але й маршрутні автобуси.

Повідомляє “Вичерпно”.

– Днями у Черкаській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо відновлення роботи «Маpa Magic» у Черкасах. До кінця тижня маємо укласти із міською владою, а саме —  управлінням ЖКГ — угоду щодо впровадження системи «Маpa Magic» і сприяння нам у поширенні її не лише на тролейбуси, але й на маршрутні автобуси, — повідомив керівник проекту «MapaMagic» Віктор Євпак. – Уже сьогодні перевізники починають іти нам назустріч – оскільки з’являється розуміння, що система GPS-моніторингу потрібна передовсім їм самим – для контролю витрати пального, контролю роботи транспорту на маршрутах. Сьогодні ми практично завершили монтаж GPS-трекерів на маршрутних автобусах ПАТ „Черкасиавтотранс” (маршрути №8, 21, 26, 27) та розпочали монтаж на автобусах ПАТ „ЧАТП 17127” (№4, 5, 10, 13). Існує домовленість із перевізником, що працює на маршруті №11, на стадії погодження встановлення трекерів на маршрутах  №9, 24, 30, 36, 28. Найближчим часом ми сподіваємось укласти з міською владою угоду (за якою ми безкоштовно, на 10 років, передаємо місту у користування систему моніторингу) – і таки впровадити «Мapa Magic» на усій системі громадського транспорту Черкас.

Наразі впровадженням «Mapa Magic» активно зацікавились кілька міст України, уже сьогодні нас запрошують до Дрогобича, де, до речі, усю систему міського громадського транспорту об’єднано у єдине комунальне підприємство.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *