У Червонослобідській ОТГ почнуть приймати туристів

У громаді почали роботи із аудиту місцевих цікавих для туристів місць та можливостей, що увійдуть до туристичних маршрутів.

– Наші громади мають величезний потенціал для розвитку місцевого туризму, – констатує регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада»   Ольга Галушко. – За нинішніх умов зростає зацікавленість туристів до подорожей Україною, дослідження її історико-культурної спадщини та природи. І саме Черкащина має у цьому плані всі можливості – велетенський історичний, культурний та рекреаційний потенціал. Для громад регіону розвиток туризму може стати ще одним рушієм розвитку економіки та підвищення   інвестиційної привабливості ОТГ.

Червонослобідська громада виступила з ініціативою розробки туристичних маршрутів та програми розвитку туризму в цілому. Наразі ми розпочинаємо  моніторинг історичних та культурних пам’яток, цікавих та незвичайних місць, народних майстрів та творчих особистостей  у кожному селі громади, наявних об’єктів туристичної інфраструктури. Після розробки туристичних маршрутів ми запропонуємо їх туристичним агентствам. Усю підготовчу роботу ми плануємо завершити уже до кінця року.

– За розвитком туризму у громаді ми бачимо не лише можливості додаткових надходжень до бюджету, але й виявлення усього потенціалу, яким наша громада може бути цікавою для інших людей. Адже ми маємо багато унікальних місць – наприклад, «місце сили» Шаєва гора, джерело, яке вважають цілющим,  історична церква у Нечаївці, – констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер. – За розвитком місцевого туризму ми  вбачаємо  стимул не лише для розвитку громади, але й потенціалу її  людей – майстрів народних ремесел, знавців фольклору, хранителів давніх традицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *