У чеських поліклініках борються з чергами

Чиновник відреагував на критику депутатів міськради. Під час сесії Черкаської міськради депутати поскаржились на черги у медичних закладах та недбалість лікарів.

Повідомляє “Zmi.ck.ua”

У Facebook директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник повідомив, що з понеділка буде проведена службова перевірка за заявою про неякісне обстеження та лікування в умовах лікарні швидкої допомоги.

Що ж до черг, то посадовець побував вранці у двох поліклініках та о 7.30 великої кількості людей біля реєстратур не було.

“Вам достатньо один раз звернутись до реєстратури із посвідченням особи , і вас зареєструють в електронну карту пацієнта. Після цього, всі наступні рази вам буде достатньо сказати номер вашої карти, і за 30 секунд вас запишуть до потрібного вам лікаря”, – зазначив Олег Стадник.

За його словами, наразі працюють і над тим, щоб зменшити черги до лабораторій. Так, коли лікар даватиме направлення на аналізи, там вказуватиметься час, на який потрібно прийти.

У майбутньому, готові до того, щоб результати аналізів автоматично заходили у електронну карту пацієнта. Але для цього потрібна підтримка депутатів, аби придбати потужні автоматичні лабораторні пристрої із можливістю підключення до цифрових інформаційних мереж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *