У Чигирині незабаром відбудеться фестиваль Святого Миколая (АНОНС)

Вже незабаром Чигирин стане по-казковому особливим: тут вперше гоститиме головний чудотворець і добродійник – Святий Миколай, пише видання “ГромЧе“.

19-20 грудня на території Національного історико-культурного заповідника “Чигирин” очікують понад 3 тисячі гостей, яким вперше свої двері відчинить Будинок Гетьмана Богдана Хмельницького, де розташується Резиденція Святого Миколая.

Фестиваль Святого Миколая 19-20 грудня 2015 р. стане початком грандіозних туристичних проектів, які звернуть погляди українців до історичної спадщини першої козацької столиці України та допоможуть реалізувати величезний потенціал цієї прекрасної землі.

Розпочнеться дійство 19 грудня о 9 годині ранку урочистою літургією в новозбудованому храмі Святого Миколая, що в Новому Чигирині. Далі Святий Миколай разом із гостями рушить святковою ходою до своєї Резиденції, що під Замковою горою в Національному заповіднику «Чигирин». Поки діти одержуватимуть у Резиденції Святого Миколая подарунки та настанови на наступний рік, дорослі можуть розважитися на фестивалі вуличної їжі, скупитися на торговиці та посмакувати найбільшим гречаним вареником в Україні, який на здобуття Національного рекорду приготує ресторан «Гетьман». Завершиться гуляння запаленням святкової ялинки.

Програма Фестивалю:

Субота, 19 грудня

  • 9:00 – освячення нового храму Святого Миколая (літургія)
  • 12:30 – урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая
  • 14:00 – Національний рекорд України на найбільший гречаний вареник
  • 16:30 – запалювання святкової Ялинки.афіша-Фестивалю-Святого-Миколая

Неділя, 20 грудня

10:00 – 15:00 – працює Резиденція Святого Миколая, триває святковий ярмарок і фестиваль вуличної їжі.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у святковому ярмарку з власною продукцією, виробами чи сувенірами, телефонуйте (063) 979-97-43, питання можна надсилати на електронну пошту: tyrryh@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *