У Чигирині планують відкрити Академію лідерства

У Чигирині планують відкрити філію Академії лідерства. Загалом по всій країні готуються створити мінімум 20 таких навчальних закладів до 2020 року. Незабаром, крім київської, відкриються академії в Чигирині Черкаської області та Брюховичах Львівської області.

Про це написав у Фейсбуці голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін.

11 лютого він відвідав Академію лідерства. ЇЇ у вересні 2015 року відкрив Western NIS Enterprise Fund за сприяння ізраїльського профессора і військового Erez Eshel. На  батьківщині він відкрив вже 60 філій.

– Я вважаю, що таких навчальних закладів в Україні має бути набагато більше, – пише Ложкін. – Студенти живуть і навчаються в Академії більшу частину року разом зі своїми менторами. Решту часу вони подорожують, працюють волонтерами з українськими війсковими.

За словами голова АП, така методика довела свою ефективність в Ізраїлі, оскільки молоді люди можуть тут отримати більше знань, слухати лекції видатних викладачів, навчитися комунікаціям, розкритися та знайти місце для стажування у визнаних фахівців у своїй сфері.

– Зі мною на зустріч зі студентами та викладачами Академії приїхали губернатори Київської, Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Черкаської та Миколаївської областей. Думаю, вони підтримають розвиток Академії в Україні, – додав Борис Ложкін.

Фото Facebook / Boris Lozhki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *