У Чигирині уже готуються до свята Масляної (ФОТО)

17 лютого у Чигирині радилися  активісти Туристичного руху Чигиринщини, як популяризувати історичну спадщину району, чим дивувати туристів, та як організувати сервіс на найвищому рівні, пише видання “ГромЧе“.

Так, за словами голови туристичного руху Чигиринщини Лесі Островської, зимовий період видався досить складним для власників туристичного бізнесу.

– Однак для нас це стимул об’єднатися і створювати більш якісний і цікавий туристичний продукт, – переконана Леся Островська. – Адже інтерес до історичної спадщини Чигиринщини, Холодного Яру зростає.DSCN6970

У цьому плані учасники Туристичного руху мають намір об’єднати зусилля та долучитися до проведення низки заходів, що відбуватимуться на Чигиринщині навесні – у тому числі до відзначення свята Масляної у березні.

До речі, на свято чекатимуть гостей з усієї України, адже у Чигирині має відбутися дійсно неординарна подія. Яка саме – організатори поки що тримають у секреті. А от те, що чигиринці зустрічатимуть учасників заходу з усією гостинністю – це факт. Активісти планують влаштувати яскраве ярмаркування і, звісно ж, порадувати найсмачнішими млинцями!DSCN7029

Також у планах – розгорнути широку інформаційну кампанію із просування закладів, котрі здатні запропонувати туристам гідний сервіс, розважальні та навіть оздоровчі послуги.

Фото “ГромЧе”, magnolia.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *