У Чигирині відзначили річницю з дня народження Богдана Хмельницького

У Чигирині урочито відзначили 420-у річницю  від дня народження гетьмана України Богдана Хмельницького (27 грудня 1595 року). Від імені районної влади містян зі святом привітала голова райради Валентина Алєксєєвець, пише видання “Ремарка“.image-15-3646

– Нам з вами долею визначено народитися, жити, працювати і розвивати цю славну землю – батьківщину Великого Гетьмана. В жилах кожного з нас тече кров цього яскравого представника нескореного народу, який боровся за соборність, незалежність та державність України. Як потомки Богдана ми повинні берегти свою країну, впевнено йти уперед і розуміти, що ніхто за нас не будуватиме для нас успішну державу,- у вітальному слові зазначила Валентина Алєксєєвець.

До підніжжя пам’ятника великому синові українського народу Богдану Хмельницькому поклали квіти від його вдячних нащадків. Талановиті артисти народної самодіяльності району привітали усіх присутніх яскравими концертними номерами.

ДОВІДКА

Богдан-Зиновій Михайлович Хмельницький (27 грудня 1595 – 27 липня 1657) — український військовий, політичний та державний діяч, гетьман Війська Запорозького, очільник Гетьманату (1648–1657). Керівник Хмельниччини — повстання проти зловживань польської шляхти в Україні, яке переросло у визвольну війну проти Речі Посполитої.

Фото “Ремарка” та kozak.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *