У ЧІПБ провели день відкритих дверей

27 жовтня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів з різних куточків України, їх батьки та друзі, а також учні, які завершать навчання у школі через декілька років, пише Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Програма заходу була доволі насиченою. Для гостей представники ЧІПБ провели оглядову екскурсію територією інституту, навчальним корпусом, курсантським гуртожитком, організували виставку методичних і наукових розробок кафедр і лабораторій, продемонстрували відеофільми про навчальний заклад.

Дітей та батьків ознайомили з комплексом газодимозахисної служби, навчальною пожежно-рятувальною частиною та спортивним комплексом, на якому вони переглянули показові виступи курсантів та кінологічних розрахунків. Також на смузі психологічної підготовки курсанти інституту продемонстрували елементи аварійно-рятувальних робіт і пожежогасіння.

Представники інституту в оновленому Народному музеї розповіли гостям історію становлення, розвитку навчального закладу та героїчний подвиг випускників – Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків. Не оминули увагою і меморіальні дошки пам’яті випускникам інституту – учасникам АТО Олексію Панченку та Ігорю Бойку, які ціною власного життя боронили Україну від ворога, а також меморіальні дошки засновникам навчального закладу.

У центрі культури та дозвілля ЧІПБ т. в. о. начальника інституту полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко, ознайомив присутніх з організацією навчального процесу, досягненнями вишу, розповів про умови проживання та дозвілля.

Потім відповідальний секретар приймальної комісії підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко довів необхідну інформацію, яка стосується умов вступу до інституту, спеціальностей, проходження служби та майбутнє працевлаштування.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *