У ЧНУ новообрана студрада вирішувала питання фінансування студентських заходів

Новообрана студентська рада університету провела перше засідання. Участь у роботі ради взяли ректор університету Олександр Черевко та голова профспілкового комітету Анатолій Стеценко.

Про це інформує ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Ректор у своєму привітальному слові подякував студентському активу за прагнення разом розвивати університет, підвищувати його авторитет в освітньому середовищі. Представники студентських громад навчально-наукових інститутів і факультетів порушили перед ректором ряд питань щодо діяльності студентської ради. Зокрема, йшлося про фінансування студентських заходів.

«Я підтримаю всі ініціативи студентської ради щодо проведення заходів в університеті, якщо вони підкріплені розумною ідеєю і документально оформлені, передбачені планом роботи на рік і відповідним кошторисом витрат», — наголосив Олександр Володимирович.

Переймаються студенти і долею студентського кафе. Ректор зазначив, що кафе вимушені закривати через його збитковість, але саме приміщення, яке оснащене меблями, WІ-FI, кавоваркою, буде передано в розпорядження студентської ради. Там лідери студентського самоврядування зможуть проводити як свої засідання, так і заходи для студмістечка.

Олександр Володимирович підтримав також ініціативу голову студентської ради Юлії Нечипоренко щодо відзначення кращих студентів нагородами (подяками, грамотами, преміями) до Дня студента.

Привітав новообрану студраду та домовився про співпрацю і голова профкому університету Анатолій Стеценко.

Згідно з порядком денним секретар виборчої комісії університету Олександр Кудінов прозвітував про проведення виборів до студентських рад. Член студентської ради ННІ УФСК Дмитро Кузьмінський проінформував про ідею створення фан-клубу футбольної команди «Черкаський Дніпро» у Черкаському національному. Розглянули також питання щодо відзначення Дня студента в університеті. Лідери студентського самоврядування запропонували свій план святкових заходів.

На першому засіданні члени студентської ради обрали заступника голови і секретаря студради. Ними стали Андрій Бойко (ННІ економіки і права) та Інна Дика (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва). Обрали і кураторів напрямків — освітньо-наукового, культурно-масового, спортивного, інформаційного, благодійного, зовнішніх зв’язків, із питань гуртожитків.

Бажаємо новообраній студентській раді плідної роботи та успіхів у досягненні своїх цілей.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *