У ЧНУ пройшов 93-й випуск студентів

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відсвяткував 93-й випуск, пише ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Дипломованими бакалаврами стали 830 студентів денної форми навчання. Університет підготував для потреб економіки Черкащини й України фахівців за 58 спеціальностями.

Розділили з університетською громадою свято народний депутат України Владислав Голуб, заступник начальника управління освіти та науки Черкаської ОДА Валентина Ткаченко, настоятель храму святих рівноапостольних Кирила та Мефодія Андрій Шиманович, батьки і друзі випускників.

Вітаючи університетську громаду зі святом, ректор Олександр Черевко подякував випускникам за те, що кілька років тому вони прийняли правильне рішення і вступили до Черкаського національного, за їхні успіхи, якими вони прославляють свою альма матер. А це участь у всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, творчих, мистецьких, інтелектуальних та спортивних змаганнях. Висловив вдячність і їхнім батькам, викладачам та всьому колективу університету.

— Дякую університетській громаді за успіхи минулого навчального року. Пишаюся нашими випускниками. Адже за роки навчання в університеті вони отримали відповідні знання, професійні навички, а також повною мірою проявили свої здібності й таланти. Професорсько-викладацький колектив університету вкладав душу у своїх студентів. Кожного з них ми виховували як фахівця, як особистість, як патріота і тепер дивимося на цих молодих людей із великою надією — адже саме від них залежить, яким буде наше майбутнє. Подумалося ще й про те, що хоч населення України зменшується, та кількість свідомих громадян України збільшується. І Черкаський національний теж докладає до цього зусиль! — зазначив Олександр Володимирович.

Зі словами привітання до випускників звернувся народний депутат України Владислав Голуб. Він згадав студентські роки і те, що відчував у 2004 році, коли сам був випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

-Не бійтеся брати на себе відповідальність, бути проактивними і насолоджуйтеся своїм життям! — звернувся він до випускників Черкаського національного.

Своє слово адресував університетській громаді студент Вадим Мазніченко, учасник бойових дій на сході. Він передав до музею ЧНУ Конституцію України з автографом одного з її авторів, Надзвичайного та Повноважного Посла України у Ліванській Республіці Ігоря Осташа.

Напутнє слово сказав молодим людям настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Андрій Шиманович.

Своїми виступами привітали випускників ансамбль народного танцю “Черкащанка”, вокальний дует “Юна”, художній колектив “Естрадна студія “Карамель” Черкаської гімназії № 31

Випускники Черкаського національного також підготували подарунок усім учасникам урочистостей — вальс. Особливої зворушливості йому надали знайома усім мелодія та голуби, що злетіли в небо. Випускники-2018 випустили кульки, які символізували їхні мрії та бажання.

Свято продовжилося у навчально-наукових інститутах та факультетах. Ректор та проректори вручили випускникам дипломи, їх привітали директори, декани, викладачі й батьки.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *