У ЧНУ розпочала роботу ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента

На базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочала роботу ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента. 9 листопада, в День української писемності та мови, відбулося урочисте відкриття заходу.

Інформує прес-служба ЧНУ ім. Б.Хмельницького.

Ініціатором проекту стала Студентська рада ЧНУ. Торік студенти вперше зібрали своїх колег з вишів України. Цього року географія заходу значно розширилася. Учасниками Школи свідомого студента стали представники 19 навчальних закладів вищої освіти з різних міст України. До Черкаського національного прибули студенти з Києва, Донецька, Одеси, Полтави, Рівного, Сум та інших міст.

Перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко звернувся до присутніх зі вступним словом. Він коротко окреслив особливості співпраці Студентської ради ЧНУ з керівництвом навчального закладу. Зокрема, розповів про спільну роботу з вирішення проблем фінансування студентського самоврядування, організації освітнього процесу, про антикорупційну діяльність.

«Зараз за підтримки університетської громади Черкаського національного відбувається процес становлення студентського самоврядування. Ми внормували процедуру виборів до органів студентського самоврядування, започаткували проведення студентських конференцій, на яких студенти обговорюють питання освітньої діяльності, питання стипендіального забезпечення, проживання в гуртожитках, студентського дозвілля. Керівництво закладу сприяє будь-яким ідеям студентів, підтримуємо їхні ініціативи»,  зазначив Василь Мойсієнко.

Від організаторів Школи учасників проекту привітала голова Студради ЧНУ Юлія Нечипоренко. Вона розповіла, як виникла ідея організувати Школу, закликала присутніх до співпраці:

— «Всеукраїнська школа свідомого студента»  це досвід втілення реальних ідей, корисної та практичної інформації, яка допоможе досягти власного успіху. Ми гарантуємо атмосферу, яка вмотивує до реалізації власних цілей, навчить брати на себе відповідальність та рухатись тільки вперед!»

Більшість студентів уперше беруть участь у проекті Черкаського національного. Про школу свідомого студента дізнались від друзів та знайомих, а також через соціальні мережі, зокрема, сторінку Студентської ради ЧНУ у Фейсбуку.

«Від заходу очікую нових знайомств, розраховую дізнатися щось цікаве для себе, можливо, з проектного менеджменту. А ще сподіваюся на натхнення та бажання щось робити далі в студентській раді»,  зізнається студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Олена Дрозд.

На учасників ІІ Всеукраїнської школи свідомого студента очікують чотири дні тренінгів, екскурсій та інших цікавих заходів. Після завершення Школи вони отримають сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *