У ЧНУ стартував І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

Цього року учні та студенти писали твір-роздум на тему: «Українська національна ідея: поради Тараса Шевченка». Організатор конкурсу Ткалич Інна Василівна, викладач кафедри української літератури та компаративістики, зазначила: «Метою цього конкурсу є популяризація української мови, визначення актуальності Шевченкового слова для сучасної молоді та знайти творчо обдарованих студентів.  Переможці 1-го етапу виходять на обласний, а згодом і на всеукраїнський рівень. Другий етап відбуватиметься також у ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, сюди приїздитимуть учні шкіл, студенти інших навчальних закладів різних рівнів акредитації». 

Про це повідомляє прес-служба ННІ української філології та соціальних комунікацій

Розпочався конкурс зі вступного слова директора ННІ УФСК Погрібного Ігоря Івановича: «Цей захід спрямований на виявлення ваших творчих здібностей. Я бажаю вам лише успіху та натхнення. Таким чином ви виражаєте свою любов до українського слова, спасибі вам!»  Серед викладачів, які проводили конкурс, були: Шитик Людмила Володимирівна і Таран Алла Анатоліївна  (кафедра українського мовознавства ті прикладної лінгвістики), Ткалич Інна Василівна та Мірошник Ольга Юріївна (кафедра української літератури та компаративістики), Корновенко Лариса Віталіївна (кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання).

blank

Поміж промов адміністрації та оголошення завдань, відчувалося невелике хвилювання студентів, адже для когось цей конкурс – перший досвід, а для когось – спосіб вкотре довести, що ти чогось вартий. Студентка ННІ ІФ 3 курсу Марія Смульська ділиться думками: «Хочу перемогти, але прийшла скоріш для себе, щоб зрозуміти наскільки добре я знаю українську мову та володію інформацією про Кобзаря. На конкурсі ім. Шевченка вперше, але брала участь у багатьох олімпіадах обласного рівня, посідала 2 та 3 місця у конкурсі ім. Петра Яцика».

Організатор мовно-літературного конкурсу запевняє: «Перевірка проходить на кожному факультеті окремо. Про загальні результати буде відомо за тиждень».

Тож із нетерпінням чекаємо!

Фото http://ufck.univer.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *