У Чигирині для активної молоді відкриють спеціальну школу

Цієї суботи, 16 вересня, у Чигирині запрацює Школа активної молоді. Це –  унікальний проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління міста. До навчання запрошують чигиринську молодь від 15 до 25 років, пише “ГромЧе”.

Школа являє собою курс тренінгових занять та майстер-класів від досвідчених тренерів та громадських діячів з міста Черкаси. Вони навчатимуть молодь втілювати свої мрії в дії, шукати однодумців та матеріальну підтримку для своїх проектів.

«Програма Школи передбачає написання учасниками мікро-грантів, спрямованих на покращення міського середовища та посилення участі молоді у розвитку міста, конкурсний відбір найкращих ініціатив, їх фінансування та виконання,» – йдеться в оголошенні.

Навчальні тренінги та майстер-класи проходитимуть у вересневі вихідні. Зокрема, 16, 17 та 23, 24 вересня. Протягом жовтня триватиме написання та реалізація молодіжних проектів, спрямованих на покращення життя у місті. А вже листопаді у Школі підсумують роботи за результатами проекту.

Додамо, що організатори Школи планують у Чигирині реалізувати різні молодіжні проекти та ініціативи, напрацьованих за час навчання (Банк ідей). А в перспективі – створення місцевого молодіжного центру.

Перше заняття у школі розпочнеться у суботу, 16 вересня, за адресою вул. Миру, 9 (Новий Чигирин). Початок о 10:00. Попередня реєстрація та детальна інформація за тел. 099 29 19 109, 093 422 31 78.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *