У Чигирині гостював нащадок легендарного роду

Українці, чиї справи примножують добро та наближають мир і процвітання для всієї країни, стали учасниками грандіозного дійства, що відбулось у Чигирині 18 грудня, у межах Фестивалю Святого Миколая, пише “Ремарка”.

За нформацією порталу КОЛОДАР Зліт Сучасних Чудотворців зібрав у першій козацькій столиці громадських діячів, спортсменів, меценатів, представників соціально-відповідальних компаній. Одним з учасників дійства став Мішель Терещенко – міський голова Глухова, нащадок легендарного роду Терещенків, який повернувся до України аби відроджувати свою історичну Батьківщину.

” Мій прапрадід любив цю землю, любив Чигирин, адже і тут були землі, де він працював і залишив частинку себе. Його звали Микола і його також шанували як помічника святого Миколая. Гадаю, нині він може бачити нас всіх з небес, – відзначив Мішель Терещенко, зауваживши що це його перший публічний виступ українською мовою”.

Прикметно, що сцена, з якої пролунало вітальне слово Мішеля Терещенка, була встановлена на площі, що межує з вулицею Гетьманською, дореволюційна назва якої – Терещенська.

Фото http://remarka.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *