У Чигирині продовжують відроджувати народні ремесла

У суботу, 10 грудня у Чигирині розпочнеться другий етап проекту відродження народних ремесел. Цього дня у районному Будинку культури відбуватимуться лекції та майстер-класи від знаних митців.

Про це інформує “ГромЧе”.

Мистецтву витинанки всіх охочих навчатиме Заслужений художник України – Микола Теліженко. А от секрети народної вишивки відкриватиме Заслужений художник України – Олександра Теліженко. Окрім того, відбуватимуться тут і майстер-класи із гончарства.

Цікаво, що цього дня тут ще й визначатимуть найкращу сніжинку-витинанку у межах спеціально організованого конкурсу!

Кожен бажаючий отримає змогу виграти грошовий приз, зробивши власноруч оригінальну поробку у стилі витинанки і представивши її під час майстер-класу. Головними умовами конкурсу є  лише бажання, фантазія та натхнення творця.  Найкращі поробки будуть відзначені грошовими призами: І місце – 150 грн., ІІ місце – 100 грн., ІІІ місце – 50 грн.

Усі сніжинки, що будуть оцінені під час конкурсу, передадуть на прикрашання території Фестивалю Святого Миколая, що відбудеться у першій козацькій столиці 17-18 грудня.

Варто зазначити, що проект відродження народних ремесел у Чигирині стартував третього грудня. На відкриття заходу завітало чимало охочих ознайомитись із прадавнім мистецтвом. Дітки із цікавістю прослухали історію виникнення витинанки та долучились до створення древа життя під керівництвом Миколи Теліженка.

За інформацією щодо участі у майстер-класах з народних ремесел звертатись за телефоном: (067)336-29-81 Тетяна Василівна.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *