У Чигирині проведуть фестиваль Святого Миколая

Фестиваль Святого Миколая відбудеться 17-18 грудня 2016 року в першій козацькій столиці – Чигирин і стане справжньою територією див для дітей та дорослих.

Про це інформує “Прочерк”.

Гостей дійства чекає казкова Резиденція Святого Миколая, подарунки, атракції, майстер-класи, сюрпризи і зустріч із головним добродійником-чудотворцем.

По-справжньому святкову атмосферу Фестивалю створюватимуть автентичні українські колядки та щедрівки, що лунатимуть з головної сцени у межах Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок 17 грудня.

– Здавна саме на Миколая українці вчилися колядувати та щедрувати. На Фестивалі ми вирішили відтворити цю прекрасну традицію у новій формі та масштабі, – відзначає ініціатор Фестивалю Святого Миколая – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Ми запрошуємо до участі талановиті колективи з усієї України і очікуємо почути у їх виконанні стародавні, автентичні українські колядки та щедрівки, відкрити нові форми їх звучання.

Зголоситися до участі мають змогу як аматори, так і професіонали, оскільки конкурс матиме два потужні блоки. У категорії «Аматори» передбачено чотири вікові категорії учасників: 6-11 років; 12-16 років; 17-25 років; 26 і більше. У кожній – грошовий приз складатиме 4 тисячі гривень.

Натомість у категорії «Професіонали» перший приз складе 20 тисяч гривень. Лауреати конкурсу другого та третього ступеня отримають 10 та 5 тисяч гривень відповідно.

Усіх потенційних учасників організатори просять ознайомитись із ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу, заповнити АНКЕТУ та надіслати необхідний пакет документів на пошту gromad.ruh@gmail.com. Деталі за тел.: 35-04-14,50-05-26, (063) 979-97-26.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *