У Чигирині відкриють Українську Академію Лідерства (ФОТО)

Про старт освітнього проекту, що має на меті змінити Черкащину та Україну загалом, розповіли на його презентації у Чигирині 21 квітня, інформує “Ремарка“.

Презентувати програму неформальної освіти черкащанам приїхали самі академісти – люди, котрі вже майже рік ламають стандарти підходів до навчання молоді.

За словами ментора Академії Петра Задорожнього, Українська Академія Лідерства постала після Революції Гідності. Ініціативною группою її створення стали авторитетні люди – Наталія Попович, Ярослава Джонсон, Борис Гудзяк, Ярослав Грицак. Вони зрозуміли, що за останні роки країна пережила кілька революцій, однак очікуваного результату так і не досягнуто. Було запропоновано незвичайний формат підготовки випускників шкіл – 10-місячну програму, що поєднує у собі фізичну, академічну та духовну підготовку.DSCN7841

Створення Академії у Чигирині підтримали Ерез Ешель – ізраїльтянин і основоположник академій лідерства в Ізраїлі, а також Ярослава Джонсон – президент фонду Western NIS Enterprise Fund. Завдяки підтримці іноземних фондів проект отримає грант на навчання студентів. А от підготувати приміщення до старту Академії планують за кошти фундаторів та меценатів, котрі забажають стати частиною великої справи.

– Ми не шукаємо бізнес партнерів. Це було б просто. Натомість ми шукаємо людей, котрі прагнуть стати частиною великої справи. Впливає на майбутнє той, хто впливає на молодь. І я переконана – майбутнє Чигирина, а згодом і Черкащини, а зрештою і всієї країни змінить наш мрійний, але цілком реальний проект, – підсумувала Наталія Нетовкіна, очільник проекту на Черкащині.

Фото “Ремарка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *