У Чигирині відкрили художню виставку

Виставку робіт учнів Чигиринської дитячої музичної школи відкрили нещодавно у Чигирині. Роботи образотворчого мистецтва «Весняний дивограй» експонуються у музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» уже вдруге.

Інформує “ГромЧе”.

На виставці представлені роботи Капусти Марії, Зими Едуарда, Діденко Анастасії, Лебеденко Вікторії, Капусти Яни, Нечипоренко Єлизавети, Демиденко Софії, Руденко Анастасії, Огиренко Ірини, Патлань Марії, Патлань Анни, Сопільняк Євгенії, Щербань Сергія, Дяченко Марії, Майбороди Інни.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже більше 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

До експозиції виставки увійшло близько 65 робіт. Це реалістичні та фантазійні роботи казкової, етнографічної, історичної, патріотичної тематики, які вражають щирістю та безпосередністю. Представлені на виставці дитячі малюнки різні за темами та сюжетами, виконані в різних техніках (гуаш, олія, акрил, пластилін), але об’єднані безмежною фантазією та оригінальністю творчого мислення, піднесеним настроєм, яскравими фарбами та життєствердним сприйняттям світу.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *