У Чигирині з’явився перший електромобіль

Володарем першого електромобіля став відомий бізнесмен, що нині проживає в м. Чигирин. При купівлі автомобіля бізнесмен зупинив свій вибір на автомобілі Nissan Leaf, пише сайт “Новини Чигирина”.

За словами володаря електромобіля затрати на поїздку в Черкаси та назад тепер у нього складають близько 6 грн 30 коп. При цьому раніше, коли поїздка була на автомобілі, що був перелаштований на газ, затрати на подорож по тому ж маршруту, складали не менше 120грн.

Якщо говорити про технічні характеристики – Nissan Leaf приводиться в рух синхронним електродвигуном потужністю 80 кВт (108 к.с. і 280 Н•м) забезпечує прискорення до сотні за 10 секунд. Машина побудована на передньопривідному шасі Nissan V (Juke і Micra), де передня підвіска незалежна Макферсона, а задня – багатоважільна. Автомобіль має відмінну развесовку по осях 57:43. З 1650 кілограм ваги, 300 кілограм припадає на літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 24 кВт•год, якої вистачає орієнтовно на 160 кілометрів шляху.

Зарядити акумулятор можна кількома способами. Один роз’єм призначений для побутової електромережі, при цьому зарядка триватиме близько 8 годин. Другий для прискореної зарядки від спеціального пристрою, коли за 30 хвилин відновиться 80% ємності батареї. Про безпеку подбають дискові гальма всіх чотирьох коліс з ABS і EBD, системи курсової стійкості VDC і TCS, датчики тиску в шинах TPMS, а також 8 подушок безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *