У День Незалежності черкащан вчитимуть як працювати у команді (АНОНС)

У День незалежності України у Черкасах відбудеться перший в Україні фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge 2016». Подія проходитиме у Долині троянд. Фестиваль проведуть за підтримки міської ради. Про це повідомили організатори заходу сьогодні на прес-конференції.

Фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge» – це перший приклад реалізації масштабного проекту силами активної громади м. Черкаси. Це справжній тімбілдінг для тих, хто готовий взяти на себе відповідальність і організувати разом подію національного значення у новому форматі.

Одна з організаторів заходу Ольга Касьянова. За її словами, метою проведення події є зробити цікавий продук для різнопланової черкаської аудиторії. Саме тому, фестиваль складатиметься з  5 невеликих подій:

1. Смачна погулянка «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ» – фестивалю вуличної їжі за участі черкаських закладів громадського харчування.

У ресторанів буде можливість долучитися до соціальної ініціативи: і невеличкий відсоток виручки направити на реалізацію одного з громадських проектів, який буде представлений на конкурсі «Черкаси. Я це роблю». Це буде так званий «народний» грант, переможця для якого оберуть черкащани шляхом голосування.

Форма для реєстрації учасників у смачній погулянці «Пікнік на узбіччі»: https://docs.google.com/forms/d/1jOA9lVcnthRkl4atd93ke1swrmZnKmOSn5ujo6zOTe4/viewform?edit_requested=true

За фактом перевищення кількості учасників (25 команд) оргкомітет залишає за собою право зупинити реєстрацію передчасно.

2. Дитяча лабораторія розваг «РОЗУМАРІУМ»

У рамках цього заходу будуть проведені різноманітні майстер-класи, які, за словами організаторів, будуть кардинально відрізнятись від тих, до яких ми звикли. «Не буде ляльок-мотанок та декупажу», – каже Ольга Касьянова.

3. Простір розвитку «NOVA»

Ця подія спрямована на 8-ми годинне навчання. Організатори планують залучити досвідчених тренерів у галузях бізнесу, творчості, психології, стосунків та особистісного розвитку.

4. Інтерактивна презентація учасників конкурсу громадських проектів «ЧЕРКАСИ. Я ЦЕ РОБЛЮ»

Організатори стверджують, що метою цієї події є налагодження тісного зв’язку між владою, бізнесом та громадськістю.

Взяти участь у конкурсі можуть проекти, які вже реалізовуються або готуються до здійснення в Черкасах і потребують дофінансування для розвитку чи масштабування. Автором проекту може бути не лише громадська організація, ініціативна група, але й звичайний мешканець міста. 25 проектів, які пройдуть відбір журі, мають бути презентовані авторами для мешканців міста у нестандартній та інтерактивні формі 24-го серпня під час святкування Дня Незалежності у Долині троянд. Там же буде оголошено переможця, який отримає головний приз – гран та суму 25 000 грн. від місцевого бізнесу.

Журі:

1. Андрій Більда – голова Відділення НОК України в Черкаській області, Президент у Федерація триатлону України, на сьогодні служить у збройних силах України!

2. Олександра Братчук мешканка Черкас, працює в фонді польської культури ім. Миколи Рея – м. Краків. Координує громадські проекти.

Форма для реєстрації учасників конкурсу соціальних проектів

https://docs.google.com/forms/d/1Gea2voDJfqTNSWaVLTVMN9Fw9bMjpfU2hINhQx6gvPs/viewform?edit_requested=true#responses

Заявки приймаються до 1 серпня 2016 року.

5. Тімбілдінг за участі 25 команд бізнесу та влади «SUMMER CHALLENGE»

Організатори заявлять, що цей захід – новий формат командотворення. Тому що у події візьмуть участь команди ,  створені з  представників бізнесу та влади, ЗМІ та спортсмени. На учасників чекає 25 різноманітних випробувань. А та команда ,яка впорається із завданнями краще всіх обере соціальний проект для вручення гранту.

Форма для реєстрації команд для участі у фестивалі тімбілдінгу «Summer Challenge 2016» :

https://docs.google.com/forms/d/1SsXxTqC3xllhCM5NPSnWT3-z5vPJfiAaE7T-MD_polo/viewform?edit_requested=true

Заявки приймаються до 1 серпня 2016 року. За фактом перевищення кількості учасників (25 команд) оргкомітет залишає за собою право зупинити реєстрацію передчасно.

Команда фестивалю «Summer Challenge 2016» запрошує:

  • 80-100 волонтерів (40 осіб– фестиваль тімбілдінгу, 30 осіб – дитяча лабораторія «Розумаріум», 5 осіб – конкурс «Черкаси. Я це роблю», 3 особи – простір розвитку «NOVA», 5 осіб – смачна погулянка «Пікнік на узбіччі», 10 осіб – загальна координація)

Автор Анна Ішечкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *