У День осіннього рівнодення у Черкасах проведуть неоязичницьке свято

Кінець цього тижня в Україні припадає на День осіннього рівнодення. Саме тому у п’ятницю, 22 вересня, у Черкасах організують Мабон. Це – неоязичницьке свято урожаю, вдячності та підбиття підсумків, інформує “ГромЧе”.

На зустрічі учасники подискутують на різні теми, проведуть ритуал позбавлення від хвороб та віджитого. Також буде ворожіння на картах, стрибки через вогонь, хоровод та музика на етнічних інструментах. Крім того, організатори проведуть ритуал заряду власного амулета.

«Зустріч, в першу чергу, присвячена осінньому рівноденню, а значить нас об’єднує одна ціль – привітати осінь, подякувати за врожай, відсвяткувати неоязичницьке свято Мабон, який присвячений врожаю та жіночій половині людства. У цей день, перш за все, згадують бабусь та тих жінок Роду, яких немає серед живих. Це – дань сім’ї та можливість підключитися до родового дерева,» –  наголошує організаторка Ая Макієвська.

Для участі, кажуть організатори, потрібне бажання доторкнутися до природи та подякувати осені і жінкам свого роду. З собою рекомендують брати невелику кількість фруктів, ягід або горіхів. Це – своєрідний подарунок вогню та лісу.

Організатори наголошують: ніяких темних ритуалів, богохульницьких заклинань або жертвоприношень не буде. Це, у першу чергу, свято урожаю та вдячності осені. На охочих жінок чекають 22 вересня о 18:00 у парку «Сосновий бір».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *