У дендропарку “Софіївка” встановлюють відеоспостереження

З метою збереження туристичної перлини Умані та об’єднання зусиль із охорони культурної спадщини міський голова Олександр Цебрій звернувся до підприємців міста для допомоги встановлення камер відеоспостереження в Національному дендрологічному парку НАН України «Софіївка», інформує “Прочерк“.

У ніч з 25 на 26 лютого 2016 року в м. Умань трапилась надзвичайна подія: невстановлені особи вчинили акт вандалізму, пошкодивши пам’ятники та об’єкти благоустрою в Національному дендрологічному парку НАН України «Софіївка».

Недавно створена галузева ради підприємців, яка об’єднала небайдужих бізнесменів,  активно долучиться до ініціативи очільника міста – встановлення відеокамер у парку та підключення до міської системи.

Наразі в Умані на виконання передвиборчої програми міського голови Олександра Цебрія реалізовується програма «Безпечне місто», в межах якої вже встановлено близько сотні відеокамер. Проте парк має статус національного і фінансується з державного бюджету (причому бюджетне фінансування парку складає близько 30%, всі інші кошти парк отримує від ведення власної господарської діяльності.), тому місто не може там встановлювати камери за рахунок місцевого бюджету.

– Я думаю, що наші бізнесмени не менш, ніж я, обурені зухвалим актом вандалізму і не залишаться осторонь цього ганебного для уманчан інциденту, – зазначив Олександр Володимирович.

Фото www.gazeta.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *