У Дирекції парків розповіли, який вигляд матиме черкаське колесо огляду

Відбулася робоча зустріч куратора розвитку парків у місті, секретаря міськради Олександра Радуцького та директора КП “Дирекція парків” Володимира Стойка з виробником колеса огляду.

Повідомляє “Про Все”.

Атракціон виготовлятиме вінницький завод “АНАЛОГ”. Підприємство працює з 1990-го року, розважальні комплекси його виробництва працюють у багатьох європейських країнах – Польщі, Німеччині, Франції, Литві, а також інших містах України.

– Після демонтажу старого аварійного колеса було багато звернень із проханням повернути колесо до мене як до керівника підприємства на той час, згодом – уже як до секретаря, – розповідає Олександр Радуцький. – Вдячний міському голові Анатолію Бондаренку та депутатам, які підтримали проект під час ухвалення бюджету міста на 2017 рік, в якому були передбачені кошти на придбання колеса. Абсолютно впевнений, що воно стане ще однією родзинкою нашого міста й першим зустрічатиме його гостей.

blank

Це уже другий атракціон, який КП “Дирекція парків” замовляє у вінницьких фахівців. Перший – ланцюгова карусель для парку “Сосновий бір”, яка працює з 2009-го року. Колесо огляду відрізнятиметься сучасним дизайном, на ньому буде розміщено 20 кабінок, з яких 10 – закритого типу, що дасть можливість кататися навіть взимку.

blank

– Планується, що колесо виготовлять упродовж півроку, а встановимо його до кінця поточного року, – коментує директор КП Володимир Стойко.

Нагадаємо, колесо огляду у Черкасах радувало жителів та гостей міста з 1971 до 2008 року.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *