У філармонії пройде тематичний концерт до Дня народження Шевченка

9 березня 2018 року – 204 роки від дня народження світоча українського духу Тараса Григоровича Шевченка, який для нас служить гарантом національного існування і є символом національного порятунку, інформує Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації.

Звичай відзначати на початку березня урочистими заходами Шевченківські дні і наголошувати словом та мистецтвом важливі для України громадянські істини налічує більше ніж 150 літ (від 1865 року). Продовжуючи цю споконвічну традицію і усвідомлюючи вагомість особистості Тараса та його невмирущого слова, артисти та творчі колективи Черкаської обласної філармонії підготували концертну презентацію.

Творчість Т.Г.Шевченка, сповнена поетичних образів неперевершеної краси і позначена музикальністю мови, стала невичерпним джерелом для українських митців. Черкаський академічний заслужений український народний хор (художній керівник Володимир Федас, балетмейстер Анастасія Огірчук, керівник оркестру заслужений артист України Олексій Колесник), ансамбль народної музики “Росава” (художній керівник Володимир Махник), новостворене вокально-інструментальне тріо “Аріана” виконають народні пісні та авторські твори на слова Тараса Шевченка, а також вокально-хореографічні та інструментальні композиції, натхненні його генієм і присвячені великому Кобзарю. Поезію Т.Шевченка декламуватиме майстер художнього слова Ярослав Литвин. Ведуча – народна артистка України Ольга Калина.

Вартість квитків: 35-50 грн.

Довідка: (0472) 33-24-72 – адміністратор, (0472) 33-21-44 – каса

Картинка radiotrek.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *