У фінансовій та страховій діяльності на Черкащині найвищий рівень оплати

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у березні 2016р. становила 3867 грн., що у 2,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1378 грн.) і склала 107,2% до лютого 2016р. та 129,7% до березня 2015р., пише “Економіка сьогодення”.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у фінансовій та страховій діяльності; оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; промисловості; державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці області в 1,2–1,4 раза.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур’єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, де рівень заробітної плати не перевищив 65% від середнього по економіці області.

Фото Економіка сьогодення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *