У Городищі відкрили новий спортивний майданчик для ігрових видів спорту

6 червня 2018 року в м. Городищі на території дитячо-юнацької спортивної школи Городищенської районної ради відбулось урочисте відкриття нового спортивного майданчика для ігрових видів спорту, який було реконструйовано за кошти державного та місцевого бюджетів, інформує управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

На урочистості завітали шановані гості: голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко; начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський; перший заступник голови Городищенської райдержадміністрації Василь Скринник; заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин; депутат обласної ради Олександр Лупашко.

Юні спортсмени отримали нові футбольні м’ячі, які вручили їм очільник області Юрій Ткаченко та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Перший гол у ворота оновленого футбольного поля забив голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *