У Хуторах та Думанцях Черкаського району троє дітей-сиріт найближчим часом стануть власниками свого житла

Черкаський район на їх придбання з державного бюджету отримав майже 480 тисяч гривень субвенції, повідомляють Сільські обрії.

За інформацією сільських рад, натепер триває процес оформлення відповідної документації між продавцями та майбутніми власниками. Придбати житло планують у кінці місяця.

–  На придбання житла 19-річному жителю нашого села з державного бюджету надійшло 195,7 тисяч гривень. Будинок придатний для життя, практично умебльований – є все необхідне, аби зразу зайти і жити, – розповідає секретар сільської ради Лариса Терещенко. – Різницю за надлишкову площу погодився сплатити сам покупець.

У Думанцях на власне житло вже чекають брат із сестрою.

–  Поки триває оформлення документів, за кошти з сільського бюджету ми вирішили у будинку замінити старі вікна та двері на енергоощадні, – зауважує сільський голова Сергій Кукушкін. – Загалом на це спрямуємо 30 тисяч гривень.

Нагадаємо утричі більшу, ніж торік субвенцію з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа отримала Черкащина. Цього року на покращення житлових умов дітей з цієї категорії в області мають 13,5 мільйонів грн.

Фото Львівські новини від “МБ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *