У Кабміні відбулася презентація соціального проекту «Запроси мене з війни»

У прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася презентація соціального проекту «Запроси мене з війни» до Дня захисника України. Проект ініціювало Міністерство інформаційної політики України для популяризації Збройних сил та психологічної реабілітації українських воїнів, інформує прес-служба МІП.

«Великий резонанс проекту «Українські амаzонки» – це чіткий сигнал, що подібні проекти мають відбуватись не тільки в Києві, а й в інших регіонах України. Більше того, ми маємо презентувати їх за кордоном. Це стосується і проекту «Запроси мене з війни», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Запит суспільства на такі соціально-медійні заходи свідчить про те, що ми на правильному шляху. Власне, це наш борг перед Захисниками Вітчизни. Ми це розуміємо», – додав він.

За словами радника Міністра Марини Соботюк, 20 пар з військових та «українських амаzонок» тренуються вже 5 місяців і представлять свої танцювальні номери на урочистому заході до Дня захисника України.

«Ми з партнером-кіборгом танцюємо танго, дійсно пережите на війні. Це було насправді під кулями», – говорить учасниця проекту, фронтовий волонтер Наталія Прилуцька.

Богдан Головатенко, керівник студії BIG DANCE, на базі якої проходять тренування, каже, що це його перший досвід роботи з військовими. Студія планує організовувати заняття з танців для наших захисників і в майбутньому.

Урочистий захід до Дня захисника України відбудеться 12 жовтня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *