У Кам’янському парку просто неба лунатимуть світові хіти

Стала відомою програма безпрецедентного музичного фестивалю, що вперше в області пройде на базі Кам’янської ОТГ. «Родзинкою» музичного фестивалю Kamianka Music Fest стане виконання хітів світової класики  професійними музикантами – дорослими й дітьми.

9 червня у Кам’янці відбудеться досі небачене тут музичне шоу. Фестиваль  проходитиме на території Кам’янського державного історико-культурного заповідника  – у парку імені Декабристів.

О 15-00 свято відкриє концерт класичної музики вихованців, лауреатів та переможців конкурсу пам’яті П. І. Чайковського Кам’янської дитячої музичної школи. Паралельно триватиме мистецька виставка художників і майстрів – з Кам’янки, Сміли, Києва, виставка-продаж продукції місцевих підприємців, майстер- класи.

О 16-00 відбудеться концерт артистів та переможців конкурсу пам’яті П. І . Чайковського – з Києва, Дніпра, Черкас, Звенигородки.

О 17-00 розпочнуться виступи поетів з міста Черкас, членів національної спілки письменників та вихованців Кам’янської дитячої літературної студії ім. Д. Кононенка

Виступ вихованців будинку творчості (пісні й  танці).

О 19-00 почнеться концерт творчої майстерні Мирослави Которович – Артехатта та заслуженого артиста України — Ігоря Саєнка.

Увечері свято перейде у  концерт в  стилі world music під назвою «Jazz Cosmic Night» українського гурту «Atmawinds», що розпочнеться о 21-00.

За словами організаторів, фестиваль проходитиме у рамках соціальної програми збереження культурної спадщини України – і має на меті культурологічно-просвітницьку ініціативу: підвищити обізнаність місцевого населення і туристів про українську культурну спадщину і через музику  «достукатися» до нематеріальної сутності людської душі. Унікальний фестиваль проводиться у партнерстві з Центром культурних ініціатив Responsible Future та Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *