У Канаді зняли фільм про Голодомор на Смілянщині (ВІДЕО)

Кінострічка “Гіркий урожай” розповідає про Голодомор на Смілянщині. Режисурою фільму керував відомий телесеріальний постановник українського походження Джордж Менделюк, пише “Нова Доба”.

Бюджет стрічки „Гіркий урожай” становить 20 мільйонів доларів США, що робить його найдорожчим фільмом за останні 25 років про події в Україні.

Сценарист і один з продюсерів – канадієць Ричард Бачинський Гувер. Саме йому належить ідея зняти цей фільм. Сміла як місце події опинилася невипадково – Ричард має родинні зв’язки у місті. Він почав підготовку до зйомок фільму ще під час Помаранчевої революції 2004 року, коли спеціально приїздив на Майдан з Канади.

Головні ролі у фільмі виконують голівудські зірки: Юрій – Макс Айронс (відомий за фільмами “Червоний капелюшок”, “Жінка в золоті”, “Гостя”) Наталка – Саманта Баркс (відома за фільмом “Знедолені”), Іван – Теренс Стемп (відомий насамперед за фільмами “Зоряні війни” і “Супермен”), Ярослав – Баррі Пеппер (відомий насамперед за фільмами “Врятувати рядового Райана” і “Зелена миля”).

Стрічка вийде в канадський прокат у січні 2016 року. Українська прем’єра планується навесні 2016 року.

Фото, відео з сайту “Нової Доби”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *