У Каневі добудують багатоповерхівку, яку розпочали ще у 90-х (ФОТО)

У Каневі з’явився інвестор, який готовий завершити довгобуд по вул. Шевченка, зведення якого розпочали ще по на початку 90-х. Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

ТОВ «Друзі Девелопмент» взялося завершити будівництво житлової багатоповерхівки по вулиці Шевченка.  До кінця 2016-го року вони обіцяють добудувати 80 квартир. Із них 10 квартир виділять людям, які ще у 90-х роках вклали гроші у будівництво, а решта квартир буде виставлено на продаж. Проте, як наголошують журналісти, буде ще один сюрприз від компанії – 10 квартир продадуть по акційній ціні 6,5 тисяч гривень за квадратний метр.

Наразі представники фірми вже встановили у декількох квартирах вікна. Найближчим часом планують завершити встановлення вікон у квартирах під’їзду,  зробити зовнішнє утеплення, встановити вхідні двері, виконати стяжку підлоги та чорнову штукатурку стін у квартирах.

Також, за словами почесного президента ТОВ «Друзі Девелопмент» Андрія Друзенка, у кожну квартиру буде заведено опалення, каналізація, водогін та електрика. Будинок, скоріш за все, буде облаштований автономною котельною.

До кінця року компанія планує здати в експлуатацію один під’їзд, а згодом добудувати й інші два під’їзди.

Фото kanos.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *