У Каневі лісівники підгодовують тварин (ФОТО)

Січень 2016 року виявився щедрим на сніг. Через постійні хуртовини отримали додаткову роботу і комунальні служби області, і лісівники. Дістатися до спеціально облаштованих годівниць, аби поповнити продовольчі запаси для тварин, було завданням не з легких, повідомляють у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як зазначає мисливствознавець ДП «Канівське лісове господарство» Сергій Лисак, знайти поживу під товщею снігу далеко не кожному звіру під силу.

– Тому саме в цей період важливо контролювати, аби їжі у годівницях для лісових мешканців було вдосталь, – говорить Лисак.

Подбали про кормові запаси лісівники заздалегідь. Для тварин заготовили достатньо сіна, кормових віників, кукурудзи і солі. Поласувати такими гостинцями до годівниць приходять дикі кабани, косулі та зайці. Поголів’я тварин, за словами місцевого єгеря, з кожним роком стає все більшим. Тож нині на території мисливських угідь облаштували вже майже десяток годівниць.

Продовжувати таку позитивну динаміку у Канівському лісгоспі планують і надалі. За словами директора підприємства Едуарда Симоненка, оберігати та примножувати місцеву лісову фауну – першочергове завдання, поставлене єгерській службі.

– Допомога та захист – наші першочергові пріоритети у мисливському господарстві. І, безперечно, одним із важливих напрямків є боротьба з браконьєрством, – говорить керівник Канівського лісгоспу. – Мисливство має залишатися мисливством зі своїми законами і правилами, а не перетворюватися на безконтрольний відстріл та знищення тварин.

Лісівники нагадують, що за порушення правил полювання передбачена відповідальність, а тому просять неухильно дотримуватися законів лісу.

Фото http://lis-ck.gov.ua/, www.volynnews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *