У Каневі обговорили способи відновлення міського стадіону (ФОТО)

У Каневі розпочнуться  першочергові роботи по відновленню приміщень, центрального поля та глядацьких трибун стадіону. Про це йшлося на нараді депутатських комісій з представниками підприємства «Магніт» 3 березня. На зустрічі обговорювали загальний стан міського стадіону, власником якого є ПАТ «Електромеханічний завод «МАГНІТ».

Про це повідомляє прес-служба Канівської міськради.

Вказане підприємство має відповідний акт постійного користування на земельну ділянку площею 4,9 га, де розташований міський стадіон. Власник справно сплачує податки за землю, і жодним чином не вкладає кошти в облаштування споруд стадіону. Як результат, намітилась стійка тенденція занепаду об’єкту.

Аби вирішити  проблеми стадіону, учасниками діалогу було внесено декілька пропозицій. Це – створення спільного підприємства, яке займатиметься питаннями стадіону, або ж обмін земельними ділянками, від чого міська рада отримає стадіон, а взамін наділить новою земельною ділянкою підприємство.blank

Окрім того обидві сторони попрацюють над питанням створення спільного підприємства та над пошуком шляхів підтримки місцевого виробника.

Фото з сайту Канівської міськради, www.sports.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *