У Каневі обговорювали культурний розвиток міста

У Каневі за круглим столом обговорили потенційний розвиток міста як туристичного центру. Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Презентував проект концепції голова наглядової ради Інституту стратегічного планування й інноваційних технологій Роман Михайлич. За його словами, одна із основних ідей проекту – це створення такої інфраструктури міста, яка дозволить забезпечити гідне перебування у ньому туристів, що приїздять на місце поховання духовного наставника українців Тараса Шевченка.

На думку розробників, реалізувати цей проект вдасться за допомогою залучення інвестицій та розвитку малих і середніх підприємств харчової промисловості, зокрема вирощування та переробки органічної продукції, об’єктів громадського харчування, профілактично-оздоровчих продуктів; легкої промисловості: виробництво сувенірів, етномодерного одягу та ювелірних прикрас, будівництво туристичної та громадської інфраструктури, виробництво електроніки та розвиток ІТ сектору.

Особливу увагу в концепції розробники приділили покращенню економічної ситуації регіону.

Крім того, однією із основних задач є вивчення можливостей надання статусу території від Трахтемирова і до гирла Росі Національного парку, біосферного чи природного заповідника. Також у межах проекту запропоновано ініціювати замовлення проведення незалежної іноземної екологічної експертизи будівництва гідроакамулюючої станції та будівництва, вирощування та переробки м’яса курятини птахофабриками.

У відповідь на все це присутня на круглому столі заступник міського голови Наталія Матінова нагадала всім учасникам про стратегічний план економічного розвитку Канева до 2020 року і запропонувала його актуалізувати та доповнити певними положення.

Наступним кроком учасники круглого столу визначили обговорення та підписання меморандуму про співпрацю між громадськими об’єднаннями, науково-освітніми установами, Канівською міською, районною радами, держадміністрацією, Черкаською ОДА, міжнародними організаціями та установами з подальшим намаганням реалізувати всі вище вказані ініціативи.

Фото tcb.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *