У Каневі презентували «Книгу Миру»

Марина Порошенко з дітьми черкаських атовців заповнили сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру». Дружина Президента України сьогодні перебувала в Каневі з робочим візитом.

Про  це інформує Черкаська ОДА.

DSC_3715

RNS_1837Разом із головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком вона побувала в загальноосвітній школі № 4. Тут впроваджена інклюзивна освіта. Черкащина стала десятим регіоном, діти якого залишили свої сімейні фотографії та побажання про мирне життя в Україні у «Книзі Миру».

“Мир на рідній землі – це те, про що сьогодні мріють українці, – наголосила, презентуючи проект, Марина Порошенко. – А особливо діти, чиї батьки відстоюють територіальну цілісність України в зоні антитерористичної операції. Адже кожен із них хоче, щоб уся родина була разом. Тому ця «Книга» є своєрідною дитячою молитвою за мир в Україні”.

Як зауважив очільник області, цю «Книгу Миру» повинен побачити весь світ, аби там знали правду про події в Україні.

” Цей проект має надзвичайно важливе значення,– сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Світ повинен із перших вуст знати про російську агресію в Україні та про її наслідки… Написане дітьми в цій книзі бере за душу. Це неможливо читати байдуже. Я вдячний дружині Глави держави, що діти черкаських атовців теж змогли долучитися до проекту «Книга Миру».”DSC_3694DSC_3693DSC_3706

Окрім того, у ході візиту Марина Порошенко поспілкувалася з вчителями та учнями інклюзивного класу про навчання в інклюзивному освітньому середовищі й ефективний супровід дітей із особливими освітніми потребами. Дружина Глави держави подарувала школі методичну й довідкову літературу з розвитку інклюзивної освіти. Водночас із очільником області обговорили освітні новації на Черкащині.DSC_3831

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *