У Каневі провели тренінги для батьків та дітей (ФОТО)

Канівські та черкаські тренери всеукраїнського фонду провели 15 тематичних зустрічей із підлітками та їх батьками. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію, яку повідомила директор Центру Валентина Яворська.Снимок

Зустрічі відбулася у межах реалізації програми «15», яка покликана створити умови для підвищення якості життя та формування відповідальної поведінки у дітей.

Тренери фонду “Благополуччя дітей” завдяки сприянню Центру соціальних служб провели із батьками та підлітками 15 тематичних зустрічей, які проходять одночасно в 4-х групах (група юнаків, група дівчат, група  жінок (мами та вчителі), група чоловіків). Всього протягом жовтня-листопада в програмі взяли участь 50 учасників. Заняття проходили у вигляді тренінгів, ток-шоу і загальних зустрічей.

Із Канева тренерами у програмі були директор ЗОШ №3 Руслан Чалабієв та директор центру соціальних служб Валентина Яворська, також до зустрічей долучилися 6 тренерів із Черкас. Реалізувати проект вдалося завдяки фонду «Благополуччя дітей».

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про тренінг, який проводилипрацівники Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели заходи з метою профілактики злочинності серед засуджених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *