У Каневі провели тактико-спеціальні навчання

18 листопада співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області та керівництво Канівської гідроелектростанції на території станції провели тактико-спеціальні навчання.

Інформує “Вчасно”.

З урахуванням особливостей таких об’єктів, метою навчань було краще вивчити технічні та інженерні особливості станції а також відпрацювання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з черговим персоналом станції під час реагування на можливу надзвичайну подію.

Після того як рятувальники оглянули найбільш небезпечні ділянки електростанції розпочалась практична частина навчань.

Пожежно-рятувальні підрозділи із залученням місцевої добровільної пожежної команди відпрацювали дії з ліквідації кількох надзвичайних подій. Адміністрація та керівники структурних підрозділів об’єкту також змогли перевірити дії обслуговуючого персоналу у випадку надзвичайної події а також відпрацювати евакуаційні заходи.

Водночас інженерний склад станції та керівництво пожежогасіння, у складі спеціального штабу, опрацювали кілька варіантів реагування наявних сил та засобів на різних стадіях розвитку надзвичайних подій.

«Метою навчань було відпрацювання спільних дій адміністрації, пожежно-рятувальних підрозділів, добровільної пожежної дружини та персоналу об’єкту у випадку виникнення на об’єкті нештатної ситуації. Ми намагалися щоб кожен фахівець зрозумів рівень власної відповідальності та зрозумів своє місце у загальній системі реагування», – підбив підсумки навчання начальник Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Богдан Диченко.

Фото http://v4asno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *