У Каневі рятівники провели агітаційно-профілактичну акцію

Співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області спільно із місцевими волонтерами провели агітаційно-профілактичну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей під час виникнення різних надзвичайних подій, в тому числі і пожеж серед жителів міста Канів, інформує ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті, при експлуатації електро та газоприладів, а також вручили тематичні листівки, які містять усі необхідні правила та корисні поради. Під час рейду фахівці Служби порятунку «101» звернулися до мешканців міста дотримуватися правил безпеки при спалюванні сухої рослинності на земельних ділянках.

– Головна мета таких заходів – профілактика пожеж у домоволодіннях громадян. У першу чергу увага звертається на помешкання, де проживають соціально незахищені верстви населення та неблагонадійні сім’ї. Адже саме у їх домівки найчастіше заглядає «червоний півень», – каже начальник Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Богдан Диченко.

Фото ГУ ДСНС України в Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *