У Каневі відзначають Всеукраїнський тиждень книги (АНОНС)

У канівських школах цього тижня канікули. Під час відпочинку учні щодня можуть поринути у світ книги в межах запланованих заходів до відзначення Всеукраїнського тижня книги. Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію в соціальних мережах.

Зокрема, у бібліотеках міста до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги заплановані такі заходи:

29 березня – Літературна година Заповіт – пісня пісень Т.Г.Шевченка. (14.00 Читальний зал відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника).

30 березня – Краєзнавча розвідка. Велетень української науки Агатангел Кримський. До 145-річчя з дня народження. (14.00 Читальний зал відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника).

31 березня – Експрес-інформація. Сузір’я Симеренків. Українські меценати. (14.00 Читальний зал відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника).

1 квітня – Літературна година. Щедрого серця струна. До 91-ої річниці з дня народження Катерини Піки. (12.00 Читальний зал відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника).

Додамо, що у межах відзначення тижня книги вже відбулося його відкриття, яке проходило під назвою «Свято книги. Дитяча книга – сузір’я вічного і святого» та літературна вікторина «Є на світі казкова країна», у якій брали участь учні 2-4 класів.

Фото mayakovskiylib.wordpress.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *